OEM Adaptador DC Computador Portátil substituição para HP COMPAQ PPP012H S
- Código do item:ANB004A10
- peso: 445g
- cor: negro
Frete:
Brand new com 1 ano de garantia!
Note:
Input Volts: 12V-13.5V
Output Volts: 18V-20V
Power: 90WH
Operating Environment:
In Use: 0¡ãC ~ +40¡ãC
Storage: -40¡ãC ~ +85¡ãC
Relative Humidity: 5% ~ 95%RH (non-condensing)
Safety requirements: E Mark
Outside Size: 7.5mm
Inside Size: 2.3mm
Tip Length: 7.3mm